صفحه اصلي > زمینه های فعالیت > خدمات مهندسی و مدیریت 

خدمات ارائه‌شده در حوزه های مهندسی و مدیریتی شامل بخش‌های ذیل می‌گردد:

 

  • تحقیق و توسعه

شرکت فرانگر زرفام با بهره‌گیری از کادری مجرب از بهترین فارغ‌التحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی در واحد تحقیق و توسعه خود قابلیت انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی بر اساس نیازهای اعلام‌شده از سوی مشتریان را فراهم نموده است.

در این راستا پس از طرح مسئله که غالباً برآمده از مشکلات و معضلات صنعتی و اجرایی کارفرمایان می باشد، این واحد اقدام به بررسی، مطالعات تحقیقاتی و نیز انجام آزمون های مرتبط در آزمایشگاه های همکار و بعضاً دانشگاهی می نماید. این فرآیند در انتها منجر به ارائه راهکار از سوی واحد تحقیق و توسعه می شود، که پس از تائید از سوی کارفرما، امکان رفع مشکل در قالب تعریف یک پروژه EPC و انجام آن از سوی شرکت فرانگر زرفام فراهم می گردد.

این شرکت دارای گواهی کفایت فعالیت تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و با افتخار نائل به کسب عنوان دانش‌بنیان از معاونت علمی و فن آوری نهاد ریاست جمهوری گردیده است.

 

  • خدمات طراحی و مهندسی

شرکت فرانگر زرفام با به‌کارگیری منابع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در واحد طراحی و مهندسی، امکان انجام فعالیت های مشاوره مهندسی، طراحی در فازهای Concept،Basic ، Detail، انتخاب مواد و شناسایی روش های ساخت، تولید و اجرا را در پروژه های مرتبط با حوزه فعالیت خود دارا می‌باشد. انتقال دانش کسب‌شده توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت فرانگر زرفام به واحد طراحی و مهندسی، امکان ارائه این خدمات به شکل نوآور و خلاق را مهیا نموده است.

 

  • مدیریت پروژه و پیمان

شرکت فرانگر زرفام با بهره گیری از تجارب خود در پروژه های مختلف و دارا بودن نیروهای متخصص در زمینه ی دانش مدیریت پروژه، توانایی ارائه خدمات مدیریت پیمان(MC) را برحسب موضوع و نیاز کارفرمایان دارد.