تاریخچه :

شرکت فرانگر زرفام از سال 1380 فعالیت خود را با هدف ساخت، تولید، انتقال تکنولوژی وفعالیتهای بازرگانی در عرصه صنعت کامپوزیت آغاز و در مسیر پیشرفت خود ابتدا با تجهیز کارخانه تولیدی در منطقه شهریار اقدام به تولید قطعات کامپوزیت بدنه خودروهای سنگین نمود و در ادامه با پایه گذاری واحدهای کیفی، مهندسی، تحقیق و توسعه وبازرگانی اکنون به شرکت پیشرو در زمینه صنعت کامپوزیت کشور در بخشهای صنایع نفت وگاز و پتروشیمی ، صنایع دریائی وحمل ونقل ریلی ،آب و فاضلاب و... بدل گردیده است. شرکت فرانگر زرفام با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و نیز با استفاده از تجارب موفق در طی سالیان متمادی فعالیت خود، این افتخار را دارد که درخصوص هر پروژه ی طرح شده از سوی کارفرما در هربخش از صنعت، از فاز مشاوره وطراحی تا مرحله ساخت و تولید و اجرای سازه ها و قطعات کامپوزیتی، ارائه راهکار وخدمات نماید. شرکت فرانگر زرفام دریک نگاه، تولید کننده یک محصول مشخص نیست بلکه تا کنون صدها پروژه مختلف در زمینه تولید انبوه قطعات واجرای سازه های کامپوزیتی را بر حسب سفارش مشتری در صنایع مختلف به اجرا در آورده است.

 

مأموریت :

شرکت فرانگر زرفام به عنوان سازمانی دانش محور و فعال در صنعت کامپوزیت کشور، با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص در زمینه مشاوره، طراحی و انتخاب مواد اولیه، طراحی سازه ها، ساخت مدل و قالب تا تولید انبوه قطعات، اجرای میدانی پروژه ها ، تامین مواد اولیه و تجهیزات مرتبط از منابع داخلی و خارجی کشور در بخش های مختلف صنایع کشور قادر به ارائه خدمات می باشد. بعلاوه شرکت نیز با هدف افزایش سهم بازار ، ارزش افزوده و سطح بازگشت سرمایه جهت تأمین منافع ذی نفعان اصلی می کوشد تا کالایی با کیفیت و قیمت مناسب را در کمترین زمان ممکن برای کسب رضایت مشتریان تولید کند.

 

چشم انداز :

این شرکت بر آن است که در طرح توسعه تجاری خود، به نامی آشنا و برندی معتبر در خصوص قطعات و سازه های کامپوزیتی مبدل گردد وحداکثر سهم بازار قطعات وسازه های پیچیده مهندسی را از آن خود نماید.

 

ارزش های سازمانی :

تعهد، صداقت و سرعت عمل در ارائه خدمات به ويژه در راستاي جلب رضایت مشتریان از مهم ترين ويژگي ماست.

سختکوشی و تلاش در ارائه محصولات با کیفیت و تکنولوژی برتری ما نسبت به سایر رقبا می باشد. 

مهمترین سرمايه سازمان منابع انسانی آن مي باشد لذا تلاش بمنظور ارتقاء سطح تخصصي، مادي و معنوي و تقويت مشاركت جويي آنان در جهت استفاده از اين سرمايه عظيم فكري نيز از اولويت هاي ما مي‌باشد. 

در راستای تامین حقوق شهروندی، مدیریت شرکت، طراحی و ساخت قطعات را با رویکرد ارج نهادن به مسائل اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی اجرا می کند که نتیجه آن انتفاعی دو سویه هم برای مردم و هم برای شرکت است.

 

اهداف کلان :

توانمندسازی واحد تحقیق وتوسعه در سازمان

تولید محصولاتی باحداکثرکیفیت قابل ارائه وانجام به موقع پروژه ها

افزایش بهره وری ،کاهش هزینه ها وقیمت تمام شده محصولات و خدمات

توسعه بازرگانی داخلی و بین المللی با استفاده از مدیریت نام تجاری

حفظ مشتریان موجود با تمایز در ارائه خدمات و توسعه کمی بازار هدف

بکارگیری تجهیزات وماشین آلات مناسب در خطوط تولید

ارتقا سطح سلامت و مدیریت دانش فنی در حوزه منابع انسانی متخصص درسازمان